Про компанію

https://dyvanlizhkokrislostil.com.ua – це інтернет магазин, представник литовської компанії BRANDAS, яка здійснює продаж меблів через інтернет-магазин http://sofalovakedestalas.lt

Компанія BRANDAS має великий досвід постачання меблів на скандинавський ринок, а також спеціальні замовлення на готелі, офіси, апартаменти, ресторани, клуби і кафе. І пропонує сучасний дизайн, скандинавський стиль, високоякісні меблі, що відповідають сучасним скандинавським тенденціям моди.


Скандинавський сучасний стиль є одним з найпопулярніших у світі. Особливо популярний він в північних країнах, де клімат суворий і мало сонця. Тому не дивно, що литовці полюбили скандинавський модернізм. Ці модні тенденції захопили і український ринок.


Сам стиль був сформований в 1930-х роках та походить від модернізму. Основними рисами стилю є затишок, природність, комфорт і функціональність.


Меблі скандинавського стилю, які ми представляємо - прості, функціональні та легкі. Продукція відрізняється унікальним поєднанням скандинавського дизайну, геометричних, чітких ліній, виняткової якості та функціональності, що надає меблям тривалу цінність. Наші скандинавські дизайнерські меблі складають враження природності, затишку та легкості. Вибір скандинавських меблів, як з точки зору матеріалів, так і дизайну, досить великий, переважають натуральні матеріали та кольори.


Для Вашої зручності у нас є найпопулярніші меблі в шоу-румі, щоб Ви могли подивитися на них і придбати їх відразу. Меблі, які ми пропонуємо, легко монтуються, більша їх частина повністю або частково зібрана на заводі.